השכרת טרנזיט – גם לאנשים, גם להובלה

ישראלים רבים אשר צריכים לשכור רכב גדול לצורכי עבודה, מעבר דירה, הובלת חפצים או הסעת אנשים, בוחרים ברכב הטרנזיט, ואם להיות יותר מדויקים – פורד טרנזיט. מה כל כך מיוחד בו? ומה חשוב שתדעו לגביו? כל התשובות לפניכם.

אז למה כדאי לכם לשכור טרנזיט?

הצורך בהשכרה של רכב גדול יכול לעלות אצל כל אחד מכם. למשל, אם תרצו לנייד עובדים ממקום למקום, לפנק את חסרי הרכב/השתיינים הכבדים ביום החתונה שלכם, לנסוע בהרכב מורחב לחופשה משפחתית ועוד. ולמה כדאי לכם לבחור דווקא ברכב הטרנזיט? מאחר ורכב זה מספק כמה יתרונות, המרכזיים שבהם הם רכב עם מספר מושבים רב מהרגיל, אך כזה שעדיין מציע תא מטען גדול במיוחד.

ניקח לדוגמא את פורד טרנזיט, רכב אשר כולל 6-9 מושבים הניתנים לקיפול לפי הצורך. גם אם תשתמשו בכל 9 המושבים, עדיין תקבלו תא מטען גדול במיוחד, אליו ניתן לחבר גם וו גרירה ועגלה נגררת לשם הגדלת שטח האחסון של הרכב. יתרון חשוב נוסף הוא העובדה שניתן לנהוג על הרכב הזה גם עם רישיון נהיגה ב' רגיל. גם המחיר של השכרת טרנזיט נחשב לנמוך משמעותית לעומת דגמי רכבים גדולים אחרים, ולא, זה ממש לא בא על חשבון הנוחות והבטיחות של הרכב.

פורד טרנזיט – סוס עבודה בלי יח"צ

פורד טרנזיט אומנם לא נהנה מאותם יחסי ציבור כמו רכבים גדולים אחרים דוגמת פיאט דוקאטו או רנו טראפיק, אבל תאמינו לנו שאין כמעט אדם ששוכר (או רוכש) את הדגם הזה ולא נהנה מהביצועים שלו, משפע המקום שהוא מציע (לנוסעים ולציוד כאחד) ומהוורסטיליות הרבה שהוא מעניק בזכות יכולת קיפול והוצאת המושבים שלו. למען הסר ספק, גם עם 9 נוסעים, עדיין תיהנו מתא מטען גדול ורחב במיוחד. נכון, לא תוכלו להעביר באמצעותו תכולת דירת שלושה חדרים, אבל מספר מזוודות וקופסאות – בהחלט.

אוהבים לחסוך? טרנזיט זה הדגם עבורכם!

כבר ציינו כי השכרת טרנזיט נחשבת לאפשרות מאוד חסכונית לעומת השכרה של רכבים גדולים אחרים (בין היתר בזכות מנוע הדיזל החסכוני של רכב זה), אך בוודאי תשמחו לדעת כי תוכלו לחסוך עוד יותר במחיר העסקה. כיצד? בררו לגבי השכרת הרכב במסלול שמירת שבת, כך שלא תצטרכו לשלם על ימי שבת וחג את דמי ההשכרה אלא רק את דמי הביטוח, כמו גם לגבי האפשרות להשאיר פיקדון במזומן ולא בכרטיס האשראי, כך שלא תיתפס לכם מסגרת חשבון חשובה.

  • Add Your Comment


דילוג לתוכן