תחפושות פורים משוגעות למקדמי אתרים

הבעיה עם התמקדות אובססיבית בנושא מסוים היא שגם מחוץ לעבודה לא מפסיקים לחשוב עליו. מקדמי אתרים הם אנשים חדורי מוטיבציה. הם חיים (ונושמים) את הפרטים הקטנים וגוגל אנליטיקס מעיר אותם משנתם. מי שאוכל דירוג פייג' לארוחת הבוקר וחולם על פינגווינים מרושעים בלילה צריך גם קצת להתפרק. אז מקדם יקר שלי, פורים הוא זמן מצוין להעיף לעצמך את הגג ולהוכיח לשאר העולם שאנחנו לא גיקים מיובשים עם הומור פנימי בלתי ברור (אהמ).

בפורים השנה, העיזו להופיע במשרד לבושים כדמות בעלת ההשפעה הגדולה ביותר על חייכם הפרטיים. ולא מדובר באמא. מי שראה פעם מקדם אתרים מדבר על ביטויי מפתח זוכר את הברק הלא טבעי בעיניים כשהצלחתם להתביית על המילה המתאימה. עבורם אנחנו מציעים תחפושת ייעודית
.

 

אחת התחפושות המתבקשות במשרד מלא במכורים לגוגל הום האלגוריתמים הידועים לשימצה. כמו במלחמת הכוכבים, המונח "טובים ו"רעים" תלוי בזווית הראיה של המתבונן. אבל מי יכול לשפוט לרעה קולגה שהשקיעה כל-כך הרבה בפנדה הפנימית שלה:
.

 

ואם החלטת (בשכל) להצטרף לכוחות הרשע, ישנה גם תחפושת בשבילך
.

 

גם הפינגווין הוא יריב (או ידיד) בעל כוח רציני ונראה מי יעז לגחך מאחורי גבו של מרטש הקישורים הבלתי טבעיים
.
.

 

מי שמעדיף להתבונן בצדדים המפתים יותר של גוגל מוזמן לשכנע קולגה או שתיים להתחפש למנוע החיפוש ולעודד את המורל הפנים משרדי:
.

 

זוגות סולידיים יותר יכולים לשלוח את הקנאים ללכת לחפש!
.

 

בגוגל מפות כמובן.

למתלמדים הצעירים ומכורי הגאדג'טים נציע לנתק לשנייה את הסמארטפון מהווריד ולהתחפש למערכת ההפעלה החביבה עליהם
.

 

למשווקת הכפייתית בפייסבוק הבחירה היא פשוטה
.

 

למקצוען הבית נציע להתחפש ל-איידול. לא אמריקן. לשריף שמינה גוגל בכדי לנקות את העיירה מהספאמים הרעים. מאט קאטס.
.

 

אקשן קטן של מספריים ואתה רשאי להסתובב במשרד עם ארשת חשיבות עצמית. או שלא.
.

 

כל זה משאיר אותנו עם דמות אחת במשרד שעוד לא מצאה לעצמה תחפושת. הבוס. ומה נציע למספר אחת? את האופציה להתחפש למושא נפשו של כל מקדם אתרים.
.

 

מספר אחת בגוגל.

פורים שמח!

***

מוגש בחסות אביב יועצים – לחברה מוניטין רב שנים בנושא של ייעוץ שיווקי לעסקים, פרסום, קופירייטינג וכמובן קידום אתרים. וניסיון מוכח בהבאת אתרים לעמוד הראשון בגוגל (ובמנועי חיפוש נוספים) בביטויי חיפוש תחרותיים.

 

אביב יועצים - אסטרטגיות מנצחות בקידום אתרים

 

 

***

SEO Costumes          תחפושות למקדמי אתרים

  • Add Your Comment


דילוג לתוכן