מבחני נהיגה מהסרטים

לא רק אנחנו, בני האנוש בעולם האמיתי, צריכים לעבור מבחני נהיגה. גם דמויות בסרטי קולנוע וטלוויזיה, ואפילו המצוירות שביניהן, צריכות. התוצאה לא תמיד חיובית… אבל בדרך כלל מצחיקה מאוד! הנה כמה דוגמאות למבחני נהיגה שהופיעו בסרטי קולנוע ובתכניות טלוויזיה. לא בטוח ששלכם יראו ככה… אבל בטוח שמכל אחד מהם אפשר ללמוד משהו J

בסרט קלולס, הגיבורה שר נכשלת באופן מזעזע במבחן הנהיגה שלה, ולא, היא לא יכולה to talk her way out of it… האם זה בגלל שהתלבושת המנצחת שלה עדיין לא חזרה מהמכבסה, או בגלל שהיא ממש-ממש לא מרוכזת?

.

.

בסדרה המצוירת "פיניאס ופרב" ד"ר דופנשמירץ עושה מבחן נהיגה בדרוסלשטיין. למרות שבסרטון תוכלו לראות שכל מיני אסונות קורים בדרך… באופן מפתיע הוא עובר את המבחן!

.

.

בסרט "License to Drive" גם לס אנדרסון וגם אחותו נטלי עוברים מבחן נהיגה, רק שכל אחד מהם חווה חוויה שונה לחלוטין… האם כוס הקפה תישפך או לא?? איזה מתח!

.

.

בסדרה הבריטית "The Inbetweeners" , סיימון נתקל בבוחנת נהיגה קצת יוצאת דופן… ולא מפתיע שהוא עובר בניסיון ראשון.

.

.

בסרט הישראלי "זולגות הדמעות מעצמן" של איתן גרין, אריה מוסקונה מגלם את יעקב צ'רניאק, ואבי גרייניק מגלם את בנו יצחק. שניהם מנהלים עסק לשמחות. החזון של יעקב הוא לראות את העסק גדל ומתרחב לאפיקים נוספים. בשביל לגדול הם צריכים עוד נהג, וליצחק לא כל כך הולך בתחום הזה… בכל פעם שיצחק מתרגש, מיד מוצפות עיניו בדמעות ללא שליטתו. בכל טסט שהוא ניגש אליו הוא ממרר בבכי מרוב התרגשות, מה שמיד מכשיל אותו אצל הבוחן המושחת אליו הוא הולך. יעקב מנסה לחשל את בנו, וכל המשפחה נרתמת למאמץ קבלת הרישיון.

.
.

.

מה דעתכם? האם אתם הייתם עוברים את המבחנים האלו?

***

מוגש בחסות לילך – לימוד תיאוריה מודרך. הצלחה מובטחת כבר מהמבחן הראשון.

לימודי תאוריה

    1. יולי 11/04/2013

    Add Your Comment


דילוג לתוכן