כלים חד פעמיים מתכלים – לצבוע את העולם בירוק

קשה להתווכח עם הטענה לפיה למיליוני אנשים נטייה להתנהלות שלא תואמת את ההשקפות שלהם. קחו למשל את השמירה על כדור הארץ. כולנו רוצים לחיות בעולם בריא יותר. אף אחד מאיתנו לא רוצה להשאיר סביבה פגועה לילדינו ונכדינו. ולמרות הכול, רבים מאיתנו מגיעים לפיקניק המשפחתי או לארוחה עם החבר'ה בחצר ומזהמים את כדור הארץ עם כלים חד פעמיים מפלסטיק. אז התכנסנו כאן היום כדי, קודם כל, לומר די! ומה שיותר חשוב – לספר לכם שיש פתרון נפלא לעניין. על כלים חד פעמיים מתכלים, שמעתם? מייד תבינו במה מדובר.

זה ירוק, זה נפלא, זה כלים מתכלים

במשך שנים ארוכות מדי המילים "כלים חד פעמיים" ו"מתכלים" היו אוקסימורון של ממש. גדולי המוחות העולמיים, שהצליחו להנחית אדם על הירח ולמצוא תרופות למחלות חשוכות מרפא, לא הצליחו לייצר כלים שניתן להשתמש בהם רק פעם אחת ושלא יגרמו לפגיעה קשה באיכות הסביבה בשל היותם בלתי מתכלים. אלא שעכשיו, הרבה בזכות ארגוני איכות הסביבה ואנשים "ירוקים" שלא מוכנים יותר לשבת בשקט, הם כאן. כלים חד פעמיים מתכלים, עשויים עץ, חזקים ויפים, שלא מפרישים חומרים מזיקים ואף מסרטנים לגופינו (איך, לעזאזל, הסכמנו לדבר הזה במשך שנים?!) ומעניקים חוויה נפלאה לארוחה דשנה – בטבע, בפארק, בבית ואפילו באירועים.

מה תרצו לדעת על הכלים המתכלים?

אז סיפרנו לכם שהכלים המתכלים עשויים עץ (לרוב עץ דקל או במבוק. יש גם כלים ואריזות מקנה סוכר ואפילו תירס), אבל בטח יש לכם עוד כמה שאלות עליהם. אז החלטנו לנחש מה תרצו לדעת וכמובן להשיב לכם בשמחה:

  • אילו כלים מתכלים ניתן למצוא? – כמעט כל מה שקיים במסגרת הכלים הרגילים. צלחות וקערות בשלל גדלים, עומקים וצורות. סכו"ם יפהפה ויעיל. אריזות משלוח המתאימות למגוון ארוחות. כוסות לשתייה קרה, חמה, יין ועוד, ומוצרים משלימים נוספים כגון מקלות שיפוד, אריזות FISH AND CHIPS ומגוון מוצרים נוספים.
  • האם נוח לאכול איתם? – בהחלט! רוב המשתמשים לא מוצאים הבדל בין הכלים הללו לכלי החרסינה הרב פעמיים המוכרים. הם חזקים מחד, לא כבדים מאידך, מונעים מעבר טמפרטורות חמות וזליגת נוזלים. הם גם מאוד יפים, כך שלא רק נוח לאכול איתם אלא גם נעים בעין.
  • מה עושים כשמסיימים להשתמש בהם? – קודם כל, אפשר גם יותר מפעם אחת (אבל חשוב לשטוף אותם כהלכה). שנית, פשוט זורקים. בלי הפרדת פסולת ובלי מחשבה יותר מדי. הכלים הללו מתכלים לחלוטין, כך שבסופו של דבר הם יתרמו לאדמה בה הם יוטמנו.
  • האם הכלים הללו יקרים? – ובכן, קצת יותר מכלי הפלסטיק המזהמים, אבל בהחלט פער שמצדיק את השימוש בהם, בטח כשרוכשים כמויות גדולות.

אז מה השאלה בכלל? עברו לכלים חד פעמיים מתכלים, תשדרגו את חווית האכילה שלכם וגם תתרמו רבות לכדור הארץ של כולנו.

  • Add Your Comment


דילוג לתוכן