השכרת רכב 8 מקומות – זה קיים וזה נפלא!

בעלי משפחות מרובות ילדים? אוהבים לטייל יחד עם חברים או משפחות נוספות אבל מעדיפים גם לנסוע ביחד? בעלי עסק שמדי פעם צריכים להסיע כמה מהעובדים שלכם? הידעתם שבישראל ניתן לשכור רכב 8 מקומות שיעזור לכם בכל ההיבטים האלו? באופן זה לא תצטרכו להחזיק בבעלותכם רכב גדול שכזה ולשלם בכל יום על ביטוחים, טיפולים וכל השאר. רוצים לשמוע יותר על השכרת רכב 8 מקומות? השורות הבאות מיועדות עבורכם.

8 זה בובה של מספר!

השכרה של רכבי 8 מקומות הייתה עד לא מכבר אפשרות קשה מאוד להשגה. אלא שבשנים האחרונות יותר ויותר חברות השכרה גילו את הפוטנציאל הגלום בקטגוריה ומאפשרות השכרה יומית, שבועית או ארוכת טווח. כאמור, קהל הלקוחות הפוטנציאלי העיקרי של השכרת רכב 8 מקומות הינו משפחות מרובות ילדים אשר אין בבעלותן רכב גדול ומבקשות לטייל מדי פעם, בעלי עסק שלא זקוקים לרכב שכזה ביום יום, אך לעתים צצה משימה התפורה על רכב גדול שכזה, ומשפחות "רגילות" אשר אוהבות לטייל בנוחות ומבלי להצטופף.

גם משפחות מרובות ילדים המחזיקות רכב גדול ודווקא רגע לפני החופשה המשפחתית הוא שבק חיים נוהגות להשתמש באפשרות ההשכרה הזו. השכרת רכב של 8 מקומות מאפשרת ליהנות משלל יתרונות: נסיעה מרווחת במיוחד (במיוחד אם אתם, נניח, "רק" שישה-שבעה אנשים. ואז, בנוסף לבגאז', תוכלו להניח חפצים באזור המושב המיותם), חוויה והנאה של נסיעה משותפת יחד מבלי להתפצל, וכמובן – חיסכון כספי. הדלק תמיד זול יותר כשהוא לא מוכפל בשני רכבים.

מאמריקה בגאווה

מספר דגמי 8 מקומות מוצעים להשכרה בין החברות השונות. ברשותכם נתמקד היום בפורד טרנזיט – אמריקאית ותיקה ואמינה, הנחשבת ולא בכדי לדגם אהוד ואהוב, פופולרי ומבוקש. דגם הטרנזיט, אשר מתאים לכל בעלי הרישיון באשר הם, מציג בטיחות גבוהה, מנוע חזק (2,000 סמ"ק), גיר אוטומטי ונסיעה חלקה ונוחה. ניתן לקפל את מושבים בהתאם לכמות הנוסעים וליהנות ממרווח רגליים גבוה ושפע מקום לציוד ולתיקים. לא מספיק לכם המקום? אל דאגה, אפשר לצרף אל הרכב נגרר (אופציה מושלמת גם למי שמעדיף לטייל ולישון בקרוואן. כמו שאומרים – טבע בתנאים של 5 כוכבים).

השכרת רכב עם 8 מקומות – לא יקר, ואפשר אפילו לשלם פחות

גם רכבי 8 מקומות להשכרה כלולים במסלולי התשלום המיוחדים שמציעות חברות ההשכרה, בראשם אי תשלום על שבת וחג. תהיה זו טעות גדולה שלא לשאול על כך. בררו גם על האפשרות לשכור את הרכב תוך השארת פיקדון במזומן ולא בכרטיס אשראי, במידה ואתם מעוניינים שלא תיתפס לכם מסגרת החשבון. שתהיה לכם נסיעה טובה!

  • Add Your Comment


דילוג לתוכן