השכרת רכב 7 מקומות – לא תאמינו כמה זה משתלם

ביהדות משמעות רבה לספרה 7. שבעה רקיעים בשמיים, יום השבת הקדוש הינו השביעי בשבוע, למנורה (אחד מסמלי היהדות) שבעה קנים ובכל כמה שנים מתרחשת שנת השמיטה? שבע, כמובן. בשנים האחרונות ל-7 משמעות גבוהה גם בענף הרכבים, כשיותר ויותר משפחות בוחרות ליהנות מרכב מרווח ונוח לנסיעה. אבל מה עושים כשצריכים רכב שכזה רק לעתים רחוקות? או במקרה ורכישתו יקרה מדי עבור אדם כזה או אחר? מה הבעיה? שוכרים!

אז מדוע כדאי לכם לשכור רכב של 7 מקומות?

באופן טבעי, הסיבה העיקרית בגינה השכרת רכב 7 מקומות אידיאלית עבורכם, היא במידה ויש לכם שבע נפשות במשפחה. אבל השכרה של רכב שכזה מתאימה גם במקרים הבאים:

  • אתם "רק" חמש נפשות במשפחה (או אפילו ארבע), אבל רוצים לנסוע לחופשה משפחתית כמו שצריך. עם מקום לרגליים, עם ילדים שנהנים מהדרך ולא רק מחכים להגעה, בלי מזוודות ותיקים שמפריעים בתא הנוסעים. חופשה משפחתית מתחילה ביציאה מהבית ולא בהגעה למקום האירוח. לכן חשוב להתחיל ליהנות כבר אז ולשכור רכב גדול ומרווח.
  • אתם שתי משפחות שרוצות לנסוע לבלות ביחד, כי אין כמו טיול חברים או משפחתי מורחב. אבל זה הרבה יותר כיף לנסוע כולם ביחד ברכב אחד, ובוודאי שלא לשכור 2 רכבים אם אין בבעלותכם רכבים פרטיים. הדבר יקר מאוד ולכן נסיעה משותפת ברכב אחד מושכר היא גם מהנה יותר וגם זולה באופן משמעותי.
  • אתם בעלי מקצוע עצמאיים והרכב הקבוע שלכם נמצא במוסך או לא מתאים לפרויקט שבדיוק נכנס. במקום לוותר על העבודה או לשכור רכב מסחרי רגיל, תוכלו לשכור רכב גדול של 7 מקומות ולהגיע עם כל הצוות שלכם למקום ללא מגבלה.
  • אתם מעוניינים לעבור דירה או משרד ולחסוך את התשלום הגבוה לחברת הובלות מקצועית. השכרת רכב 7 מקומות תאפשר לכם לבצע את העבודה עם כמה חברים או בני משפחה במחיר הרבה יותר זול. לאחר שתגיעו למקום תוכלו לקפל את המושבים ולהשיג שטח אחסון גדול במיוחד לציוד שלכם.

רכבי 7 מקומות – מצטייני הקטגוריה

היינו יכולים להמליץ לכם לקרוא היטב על הדגמים לפני ההשכרה, לוודא שהרכב בטיחותי, להבין אם נוחות הנהיגה והנסיעה בו משביעות רצון. אבל במקום זה, פשוט נמליץ לכם על מספר דגמים מנצחים! אז יש את מאזדה 5 הנפלאה, שגם בגרסה הגדולה של יצרן הרכבים הענק, שומרת על סטנדרט גבוה של בטיחות, נוחות וחיסכון. פורד טרנזיט היא אופציה נפלאה נוספת, שלמעשה גם 9 נוסעים יכולים להיכנס לתוכה. ואם אתם מחפשים דגם קצת יותר יוקרתי, ניסאן אקס טריילר הוא מה שאתם צריכים לבחור. נסיעה טובה!

  • Add Your Comment


דילוג לתוכן