השכרת רכב בבני ברק – הפתרון המושלם!

למרות שאינה נמנית עם הגדולות שבערי ישראל, בכל הקשור לענף השכרות הרכב, נחשבת בני ברק לכוח משמעותי במיוחד. זאת בעקבות השיעור הגבוה של משפחות רבות ללא רכב בבעלותן. אם גם אתם תושבי העיר או הסביבה וזקוקים לרכב לפרקי זמן קצובים חדשות לבקרים, כדאי לכם לקרוא את השורות הבאות.

איזה יתרונות תספק לכם השכרת רכב בעיר בני ברק?

בינינו – ואל תספרו את זה למיליוני הישראלים שמחזיקים רכב בבעלותם – אתם עושים בשכל כשאתם לא משעבדים את עצמכם לתשלומים יום יומיים של דלק, ביטוחים, טסטים, תיקונים, טיפולים ומה לא. בבני ברק רק שליש מהמשפחות מחזיקות רכב בבעלותן וכך מצליחות לחסוך אלפי שקלים בחודש. ובכל זאת, מדי פעם התחבורה הציבורית לא מצליחה לתת פתרון ראוי ומוניות יכולות להיות עסק יקר במיוחד, או שהרכב הפרטי פשוט במוסך.

אז מה עושים? שוכרים! השכרת רכב בבני ברק היא עניין פשוט, נוח ולא יקר. אפשר לעשות את זה בלחיצת כפתור במחשב או בטלפון, או לגשת פיזית לסוכנות הממוקמת בעיר או בקרבתה. לעתים השכרה יומית יכולה להסתכם במעט יותר ממאה ₪. לעתים היא יכולה לחסוך לכם לא מעט במקרה של הובלת משלוח, מעבר דירה או חופשה משפחתית. בקיצור, חשוב שתכירו את האפשרות הזאת.

אילו רכבים ניתן לשכור בבני ברק?

אם לא ידעתם, כל הרכבים באשר הם מחולקים לקטגוריות שונות. ברשותכם, נעשה לכם קצת סדר בבלגן:

  • רכבי מיני וסופר מיני: רכבים קטנים, זריזים ובעיקר חסכוניים. מתאימים לזוג, אולי בתוספת ילד. קיה פיקנטו היא דוגמה נפלאה לרכב שכזה, איתו תוכלו לנסות עד אילת בפחות ממאתיים שקל.
  • רכבים משפחתיים: הקטגוריה הנפוצה מכולן. עם רכבים המתאימים לזוג פלוס שניים/שלושה ילדים. הם בטוחים ואמינים, די חסכוניים ונוחים לנסיעה. מאזדה 3 נחשבת, ולא בכדי, לאחת מכוכבות הקטגוריה.
  • רכבים 6-9 נוסעים: כמו משפחתיים, רק גדולים יותר. חלקם בעלי גיר ידני או/ומנוע דיזל (חסכוני יותר). הם מספקים חווית נסיעה נוחה, לרבות תא מטען גדול. פורד טרנזיט נהדרת, ניסאן אקס טרייל יוקרתית וגם מאזדה 5 היא בחירה חכמה בקטגוריה הזאת.
  • רכבים מסחריים: מתאימים להעברת רהיטים, חפצים ותכולות דירה וגם לבעלי מקצוע למיניהם. עם רובם תוכלו לנהוג באמצעות רישיון הנהיגה הרגיל שלכם. הם עשויים לחסוך לכם מאות ואף אלפי שקלים בהשוואה להשכרת שירותיה של חברת הובלות. יש מגוון רחב של דגמים מצוינים, בראשם פיאט דוקאטו הידועה, סיטרואן ג'מפי החסכונית, רנו טראפיק הקטנה (יחסית) ועוד.

על שבת וחג לא משלמים

מה עוד עליכם לדעת על השכרת רכב בבני ברק? שחברות השכרה רבות באזור מציעות את רכביהן במסלול שמירת שבת, מה שאומר שלא תחויבו על ימי שבת וחג, מלבד מאת דמי הביטוח. הדבר יכול לחסוך לכם הרבה במחיר וכמובן להרגיע אתכם, אם אתם דתיים ושומרי מסורת.

  • Add Your Comment


דילוג לתוכן