גאדג'טים מטורפים

אנחנו חיים בעידן מטורף, מתזזים ממקום למקום, מג'נגלים בין אלפי משימות ומקומות, אז למה לא ללוות את חיי היום יום המטורפים בכמה גאדג'טים מגניבים ומשוגעים? הם אולי נראים מיותרים במבט ראשון, אבל תודו שאתם ממש, אבל ממש, הייתם רוצים לאמץ כל פריט ברשימה הזו…

שעון טטריס

.

 

ה-משחק של האייטיז והניינטיז, עכשיו בגרסת השעון המעורר. קוביות בצורות שונות נופלות מהשמיים ומרכיבות את הספרות, והצלצול הוא כמו הסאונד מהמשחק המקורי. אח, הנוסטלגיה.

טלפון בצורת המבורגר

.

 

אם אנחנו כבר באייטיז, כל מי שגדל אז חלם על טלפון כזה. לא קל להתאפק שלא לתת ביס תוך כדי שיחה…

האייפד כמכונת פינבול

.

 

נמאס לכם מאנגרי בירדז ופרוט נינג'ה? מתגעגעים לדבר האמיתי, כמו פעם? הרכיבו על האייפד שלכם תוספת של כפתורי מכונת פינבול. המשחקים אמנם וירטואליים, אבל התחושה כמו במכונה אמיתית.

לוח שנה פצפצים

.

 

פתאום אתם מחכים כבר שהיום ייגמר כדי שתוכלו לפוצץ עוד סימן אחד בלוח השנה….


אזיקי כדור ברזל לסטודנטים

.

 

פשוט חייבים כבר לסיים להכין את המאמר, הסמינריון או העבודה ההיא? לא מצליחים להושיב את עצמכם כדי ללמוד למבחן? כדור הברזל יעזור לכם! אזקו את עצמכם לכיסא וכוונו את הטיימר למספר השעות הרצוי. לא תוכלו להשתחרר לפני שיעבור הזמן…

טיימר פסטה ששר אופרה

.

 

נעים מאוד, תכירו: אל דנטה, העוזר שלכם לענייני בישול פסטה. שימו אותו בתוך המים כשהם מתחילים לרתוח, והוא יפצח בשירת אופרה סוערת ברגע שהפסטה מוכנה.

אולי תתפלאו לשמוע, אבל הגאדג'טים האלו אמיתיים לחלוטין, וניתנים לרכישה אונליין. פנקו את עצמכם…

***

מוגש בחסות Reut One החופש לבחור את הטוב והמתאים ביותר. Reut One הינה בית פתרונות בתחום מערכות CRM המתמחה ביישום, פיתוח והטמעת מערכות CRM.

מערכות CRM

  • Add Your Comment


דילוג לתוכן