אתרים שיעשו לכם מצב רוח טוב

היה לכם יום קשה? עובר עליכם יום קשה? אתם מתכוננים ליום קשה שמתקרב במהירות? בשביל זה אל גור המציא את האינטרנט: בשביל לשפר את מצב הרוח שלכם בימים קשים. הנה כמה אתרים מרחבי הרשת שיצליחו – אני מקווה – לשפר את מצב הרוח שלכם ולעשות לכם טוב.

צחוק הוא עניין מדבק. האתר הראשון הוא אתר שמוקדש לאנשים צוחקים מרחבי העולם.

אתר משעשע

יש דברים שעושים מצב רוח בלי שניתן להבין מדוע. נסו את האתר הבא: הוא כולל רק איש אחד שקורא לדן – דן אמנם לא בא אבל אחרי כמה דקות של בהייה אני בטוח שתרגיו יותר טוב.

 

אתר הזוי

אולי מה שאתם צריכים זה בדיחות? כולם יודעים שהאינטרנט עשיר בהן. הנה דוגמה מצוינת לאתר שמרכז בדיחות מכל הסוגים, בעיקר מעולמם של הגיקים (אבל נדמה לי שגם לא-גיקים ייהנו.)

 

אתר נהדר

אם גיקים לא עושים לכם, מה לגבי חתולים? (יש שם בדיחות בנושאים אחרים אבל הם חזקים מאוד בענייני חתולים.)

 

אתר עם חתולם - תמיד מוצלח

ויש גם אתר שמציע סרטונים ויראליים ושאר עניינים שלא רק ישפרו את מצב הרוח שלכם אלא גם ישאירו אתכם מעודכנים לגבי מה שהולך עכשיו ברשת – ככה תהיו פופולאריים בשיחות בפינת הקפה.

אבל לפעמים, הצחוק לא מרפא הכול. מה שבאמת אתם צריכים חיבוק. מה דעתכם על אתר שמציע לכם חיבוקים בחינם וגם נקרא "המקום הנחמד ביותר עלי אדמות"? כרגע החיבוקים רק וירטואליים אבל בגוגל, אני בטוח, כבר עובדים על משהו מתקדם יותר.

 

אתר ויראלי

אחד מהדברים שגורמים לנו למצב רוח לא טוב הוא המציאות. בשביל זה המציאו את אתרי החדשות הטובות: אתרים שמציעים רק חדשות טובות ומתעלמים מהמציאות עצמה. הנה דוגמה לאתר כזה.

 

אתר החדשות הטובות

אנשים אחרים יכולים לשמח אותנו ולשפר את מצב הרוח שלהם אם רק נקשיב להם קצת יותר. יש מי שעושה זאת בשבילנו: מקשיב לשיחות של אנשים אחרים בנסיעות במוניות שיורת. התוצאה משפרת כל מצב רוח באופן מיידי. השימוש על אחריותכם בלבד.

 

דברים ששמעתי במונית שירות

ואם ישראלים לא עושים לכם את זה, הנה אתר ניו-יורקי עם אמריקאים! באנגלית!

בואו ננסה משהו אחר. מכונת תרגום שלוקחת כל משפט שבא לכם, מתרגמת אותו לכל שפה אחרת ואז מתרגמת בחזרה לאנגלית התוצאות מרתקות, מפתיעות וגורמות להתמכרות קשה. ככה לא יהיה לכם זמן להיכנס לדיכאון. (מצד שני זה בזבוז נוראי של זמן שבו הייתם יכולים להרוויח מלא כסף כדי לקנות דברים שיעשו אתכם מאושרים.)

 

אתר תרגום משעשע

לא עובד לכם? מה לגבי עיצוב פנים של דירות שבדיות משנות השבעים?

 

אתר עם תמונות הזויות

אם אתם רוצים לדעת מה אנשים אחרים מחשיבים כאושר אז כדי לכם לקפוץ לאתר פינטרסט כדי ללמוד שם על הנושא. צפו להרבה שקיעות, משפטי-פורסט-גאמפ וציניות משמחת.

 

אושר בפינטרסט

אין לכם זמן לחטט? פה תמצאו 20 תמונות שיגרמו לכם להרגיש טוב.

לסיום, הנה אתר שריכז חמישים אתרים, לא פחות, שעוסקים בתחום האושר: מחקרים, רעיונות, חתולים, בריאות, כושר, חתולים, תזונה, התנהגות, פסיכולוגיה (גם של חתולים) ושאר הדברים שאולי, ייתכן, יש סיכוי (בכל זאת – חמישים אתרים, אחד חייב לעזור) ישפרו את מצב הרוח שלכם.

 

אתר מומחה לאושר

***

מוגש בחסות אביב יועצים – לחברה מוניטין רב שנים בנושא של ייעוץ שיווקי לעסקים, פרסום, קופירייטינג וכמובן קידום אתרים. וניסיון מוכח בהבאת אתרים לעמוד הראשון בגוגל (ובמנועי חיפוש נוספים) בביטויי חיפוש תחרותיים.

אביב יועצים - אסטרטגיות מנצחות בקידום אתרים

  • Add Your Comment


דילוג לתוכן